Úvod

Vážené pacientky,

naša ambulancia  funguje v plnom režime, vykonávame všetky vyšetrenia, vrátane preventívnych prehliadok. 

Prosím netelefonujte, či ambulujeme alebo nie, naozaj nás to zaťažuje. Ďakujeme.

AKÁKOĽVEK ZMENA BUDE ZVEREJNENÁ!

Vzhľadom k tomu, že v čakárni musí byť limitovaný počet pacientiek je vhodné sa na vyšetrenie objednať cez sekciu rezervácie, nie je to však nutnosť. Pri akútnych problémoch nás kontaktujte telefonicky.

 

 

Zaznameli sme zvýšený počet telefonátov, preto by sme Vás radi poprosili volajte až po 9,30 hod, a zvážte nutnosť Vášho telefonátu ( ak  potrebujete napr. iba vystaviť  žiadanku na vyšetrenie, netelefonujte! zastavte sa v dopoludnajších hodinách, informácie o plánovanej dovolenke budú zverejné v dostatočnom predstihu)

Ďakujeme za porozumenie!

 

Sme gynekologická ambulancia s dlhoročnou praxou, ktorá poskytuje kompletnú starostlivosť v oblasti gynekológie a pôrodníctva.

Venujeme sa prevencii, liečbe gynekologických ochorení a vedeniu prenatálnej poradne. V indikovaných prípadoch máme možnosť operačného riešenia v rámci jednodňovej chirurgie na vybraných pracoviskách.

Ambulancia disponuje moderným prístrojovým vybavením - kvalitným ultrazvukovým prístrojom a videokolposkopom.

Sídlime v budove nemocnice, kde máme k dispozícii laboratórium a možnosť využiť konziliárne vyšetrenia u špecialistov.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

MUDr. Michal Pavlita

 

 

Vážené pacientky z Budmerickej ambulancie.

    V krátkosti si Vám dovoľujeme vysvetliť dôvod presunu Vašich zdravotných kariet do našej ambulancie v nemocnici Modra n.o., lebo mnohé z Vás ste právom rozhorčené o tomto postupe.

    Na základe rozhodnutia lekárov o ukončení poskytovania zdravotnej starostlivosti v gynekologickej ambulancii v Budmericiach, boli Vaše zdravotné karty presunuté do najbližšej ambulancie, do ktorej väčšina kariet z Budmeríc pôvodne v minulosti patrila. V opačnom prípade by boli Vaše zdravotné karty presunuté do Úradu BSK, odkiaľ by ste ich museli vyžiadať, čo by pravdepodobne nebolo na počkanie.

    V gynekologickej ambulancii v nemocnici v Modre poskytujeme plnohodnotnú zdravotnú starostlivosť 5 dní v týždni, zahŕňajúcu ultrazvukové vyšetrenia aj v rámci preventívnej prehliadky alebo počas tehotenstva, a ďalej možnosť zabezpečenia alebo vykonania operačných zákrokov a pôrodov. V budove nemocnice v Modre sa nachádza laboratórium s možnosťou vyhodnotenia výsledku do jednej hodiny, ako aj konzíliá lekárov špecialistov. 

    Okrem iného majú naše pacientky možnosť on-line objednávania na web stránke www.zenskylekar.sk

    Za neposkytnutie informácií lekármi z Budmeríc o tom, že budú Vaše karty presunuté do inej ambulancie sa necítime byť zodpovední, nakoľko sme nemali k dispozícii telefonické kontakty, nemohli sme Vás o tejto skutočnosti informovať.

 

 Tešíme sa Vašu prvú návštevu.

MUDr. Michal Pavlita a MUDr. Ľubica Hammerová, PHD.

 

 

 

2% z dane

Vážené klientky !

Radi by sme upriamili Vašu pozornosť na trend v rámci modernizácie a neustále zabezpečovali pre Vás moderné diagnostické prístroje, pomocou ktorých by sme chceli zlepšiť diagnostiku pri gynekologickom vyšetrení.

Boli by sme radi, keby Váš „2%“ finančný príspevok za rok 2019 bol venovaný našej ambulancii.

V prípade, že by ste chceli podporiť našu ambulanciu, či už 2% príspevkom z daní alebo iným finančným darom, tak príjemcom platieb je nadácia SANUS, ktorej náplňou je preventívna medicína.

Pre poskytnutie informácií, prosím, kontaktujte nás telefonicky na čísle 0905 269 397,       033/ 690 27 30 alebo elektronicky na e-mail pavlita@nextra.sk

Ak Vaše rozhodnutie bude v prospech darovania príspevku našej ambulancii, budeme nesmierne poctení Vašim rozhodnutím.

Vopred ďakujeme za Vašu pomoc.

Údaje o nadácii SANUS:
IČO: 31818587
Právna forma: nadácia
Obchodné meno: SANUS, nadácia preventívnej medicíny
Ulica: Závadská
Číslo: 20
PSČ: 83106

Obec: Bratislava

S úctou
MUDr. Michal Pavlita